Zelená sláva na Rivecu

publikováno 16.06.2017

Oslava titulu a dvaceti let

PET – RCV 8:2 (3:2), 10/10 andílků

Kim – Táborák, Ríša, Dalík, Víťa, Vovka, Ivin, Martin B., Pája, Martin, Véna, Dr. Čejka, Jaroslav, Vítovčík, Fuza st., Viktor a hosté a bývalí hráči.

Góly: Martin B. (1:0), Jaroslav (2:1, 3:2), Viktor (4:2), Fuza st. (5:2, 7:2), Vítovčík (6:2, 8:2)

FCP hráč utkání: Petrováci

Zápas s tradičním soupeřem, se kterým je radost hrát, se udál v duchu oslav a radostné náladě za krásného počasí v nádherném prostředí rivecu.

Toto památné hřiště sebou nese několik legendárních událostí a souvislostí. Ať již se jedná o Kimovův první zápas, Kimův slavný roh, Pohárové utkání FFL a nyní oslavu 20 let klubu a zisk trofeje, která počtvrté patří na rok nám. I když toto právo ještě není naplněno a Ivínek si pro pohárek půjde za loňským držitelem titulu (IMG). Kdyby selhal, pamětliví Foglarových Rychlých šípů a jejich legendárních dobrodružství ve Stínadlech jsme připraveni na trestnou výpravu na horkou půdu. Žluté špendlíky sebou, odbornou literaturu pronikání na kontrolované území zašlu e-mailem.

Do koutka oka slza se vkrádá,

Petrov počtvrté FFL kraluje,

praporem vítězným Ivínek mává,

a Petrov slaví dvacet let,

kolikrát roh vítězný zaduje,

než nám bude dvacetpět?

S Vavřinci jsme se domluvili a postavili rovnocenné sestavy, které minimálně na první poločas dávali naději spravedlivé dělby bodů. Nakonec jsme v druhé půli zrychlili a užili si tohoto památného zápasu.